Vrbno nad lesy : Tatran Podbořany 0:3 (0:0)
Sestava: Florián - Androvič, Hurt, Harag, Bureš - Kafka, Pešek, Bína, Kůstka - Razím, Janoušek
 Branky: Bína, Kůstka, Razím

Tatran Podbořany - Lenešice 17:0 (7:0)

Sestava: Florián - Androvič, Hurt, Kafka, Bureš - Kadlec (Hajný), Pešek, Bína, Kůstka - Razím, Janoušek
 Branky: Bína, Kůstka, Androvič, Bureš, Kafka, 3x Pešek, 5x Razím, 2x Janoušek, 2x Kadlec

Černčice : Tatran Podbořany 3:4 (2:2)

Sestava: Florián - Razím, Bureš, Harag, Kůstka - Kadlec (Androvič), Kafka(c), Pešek, Janoušek - Imríšek, Bína
 Branky: Bína, Imríšek, Janoušek, Razím

Tatran:Havran Kryry 1:7 (0:2)
Sestava: Hajný(Florián)- Král, Károly, Kafka, Bureš- Kadlec(Razím), Reiser(c), Bína(Hurt), Filip(Harag)- Imríšek, Pešek
 Branky: Bína Petr
ŽK: Pešek Zdeněk, Hajný Tomáš
ČK: Károly David

Březno - Podbořany 4:3 (2:3)

Při nedělním slunečném počasí jsme sehráli mistrovský zápas na půdě Sokola Březno. Ač jsme předem věděli, že utkání nebude vůbec jednoduché, tak jsme se sešli pouze ve 12 lidech (10 hráčů + dva brankáři) a chyběla trojice hráčů ze základní sestavy. Tomu odpovídal i průběh utkání. Ale popořadě. Nastoupili jsme v následující kombinované sestavě: Hajný- Hurt, Károly, Harag, Kůstka- Kadlec, Pešek, Reiser(c), Kafka- Imríšek, Bína. Hned od začátku se do nás soupeř zakousl. Hned z prvního rohu se dokázali, po našem nedorozumění v malém vápně, gólově prosadit. O několik minut později následovala ztráta ve středu hřiště a po souboji v naší šestnáctce byl po právu odpískán PK pro domácí. S jeho exekucí si soupeř v pohodě poradil - 2:0! My jsme se ale nevzdali a snažili se s výsledkem něco udělat. Ve 22.minutě se po rohovém kopu hlavou trefil Károly. Vyrovnání na 2:2 přišlo zhruba ve 30. minutě, když po úniku po pravé straně dal rozhodčí výhodu PK také nám. S tímto úkolem si poradil Reiser a vyrovnal - 2:2. Obrat dokonal těsně před koncem poločasu po přízemní střele Bína – 2:3. Ve druhém poločase jsme nebyli schopni udržet balón na našich kopačkách a naše pasivita vedla k neustálému ohrožení naší branky. Párkrát jsme sice zahrozili z rychlého brejku nebo standardní situace. Ale to bylo z naší strany vše. Soupeř nás dostal pod tlak a z toho vyústil rohový kop, po kterém zůstal na vápně trestuhodně neobsazený hráč a dokázal dopravit míč do sítě – 3:3. Ale ta pravá pohroma přišla zhruba v 85. minutě, kdy opět po rohovém kopu a chaosu v našem vápně Březno dokázalo utkání strhnout na svou stranu a zvítězilo 4:3. Po tomto prohraném utkání jsme ztratili výhodu možnosti postupu z našich ‚rukou‘‘ a musíme čekat na zaváhání rivala z Kryr. Nutno podotknout, že přístup některých hráčů, kteří se na zápas nedostavili, je na velkou uváženou!!!

Podbořany - Tuchořice 3:0 (1:0)
Branky: Razím 2x, Bureš
ŽK: Razím

Dne 3.5.09 jsme odehráli domácí utkání proti Tuchořicím. Měl to být zápas, na kterém jsme si měli vylepšit skóre, ale nebylo to tak. Trenéři udělali úplně jinou sestavu, než v které pravidelně nastupujeme. Postavil do základní jedenáctky hráče, kteří jen střídají. Chyběl Lukáš Harag, na lavičce byli připraveni Michal Filip, Marek Kadlec, Zdeněk Bureš a Ondřej Reiser. Gólmana Tomáše Hajného nechali trenéři odpočinout a Martin Veselský byl zraněný. Sestava vypadala takto: Florián - Král, Károly, Kafka, Kůstka - Hurt, Pešek, Bína, Janoušek - Imríšek, Razím. Do poločasu jsme stihli dát poze jednu branku, což je málo. Šance byly, ale proměňování v posledních zápasech není moc dobré. Zruba ve 30.-té minutě se balón odrazil k nabíhajícímu Razímovi, a ten z velkého vápna prostřelil hostujícího gólmana poprvé. To bylo do poločasu s góly vše. V poločase si hráči základní jedenáctky nevyslechli zrovna slova chváli od trenérů. Do druhého poločasu tedy nastoupila obě mužstva beze změn. Kolem 50.-té - 55.-té minuty jsme přidali další gól, když domácí útočník Imríšek prošel obranou a nahrál Razímovi na druhý gól. Poté trenéři vystřídali všechny hráče na lavičce a postupně šel do hry Michal Filip za Davida Károlyho, po chvíli Ondra Reiser za Lukáše Imríška, dále Marek Kadlec za Vojtu Krála a nakonec Zdeněk Bureš za Petra Bínu. Sestava se úplně změnila a vypadala takto: v bráně stále Florián, obrana Razím, Hurt, Kafka, Kůstka, záloha Filip, Reiser, Pešek, Janoušek a v útoku Kadlec s Burešem. Ke konci zápasu jsme stihli přidat ještě jeden gól, když se z rohu dokázal prosadit Bureš. To bylo vše. S třemi body můžeme být spokojeni, s hrou moc ne! Uvidíme v příštím zápase jak to bude vypadat, zavítáme na půdu Března.

Žatec ''B'' - Podbořany 2:7 (0:2)

Ve třetím jarním utkání jsme zajížděli do Libočan, kde hraje svá domácí utkání žatecká rezerva. Sestava: Hajný (Florián) – Veselský, Károly, Harag (Janoušek), Bureš – Kadlec(Filip), Reiser (C), Pešek, Kafka – Imríšek (Bína), Razím. Do zápasu jsme vstoupil velice vlažně a domácí, posílení o pár lidí z A týmu, nás přehrávali. Po chybě předstopera Haraga musel dokonce na brankové čáře zasahovat Károly. Žatecký tlak stále sílil a naše mužstvo se osvobozovalo pouze za cenu odkopů. Dvakrát se dokonce ozvala branková konstrukce Hajného branky. Ze špatného začátku jsme se otřepali až zhruba po 20. minutách. Zlepšili jsme pohyb i kombinaci a z toho vyústilo i několik šancí, ale na branku jsme si museli počkat zhruba do 35. minuty, kdy dostal míč Pešek, který obešel brankáře a pohodlně skóroval. Za okamžik jsme udeřili podruhé, když Razím zakončil nekompromisně pod břevno. To bylo vše z prvního poločasu. Po úvodních 5. minutách druhé půle jsme už vedli 4:0 po trefách Bíny a Razíma. Poté jako by na hřišti zůstalo už pouze jedno mužstvo. Další branky po hezkých akcích, nebo chybách domácí obrany ještě přidali Razím, Pešek a Bína. Dvě branky v naší síti padají na vrub náhradnímu brankáři Floriánovi, který musel v průběhu druhé půle nahradit Hajného. Utkání se Žatcem ´´B´´ jsme vyhráli s přehledem 7:2 a připsali si do tabulky další tři body.

Podbořany : Vroutek 3:1 (0:0)

Druhý zápas na nás čekal soupeř z Vroutku, který na jaře zatím neztratil ani bod. Základní sestava: Hajný - Veselský, Károly, Harag, Bureš – Kadlec, Pešek, Bína, Kůstka – Kafka, Razím. Utkání začalo naším náporem, zejména vlivem standardních situací, které jsme bohužel nedokázali zužitkovat. Soupeř zahrozil z pár brejků, ale do výraznější šance se nedostal. Následně přišla znovu série rohových kopů, když z jednoho se nám podařilo nastřelit hlavou tyč. Pak by ještě stála za zmínku Bínovo střela zpoza šestnáctky, po které se rozezvučelo břevno vroutecké branky. Ale konec prvního dějství patřil překvapivě hostům, když též po rohovém kopu trefil jeden z hráčů krásný volej, při kterém se zaskvěl brankář Hajný. Do kabin se šlo za stavu 0:0. Do druhého poločasu jsme nastoupili plní odhodlání zápas dotáhnout do vítězného konce. Asi v 50. minutě se výbornou individuální akcí blýskl Pešek a předložil před prázdnou branku  Kadlecovi gól na zlatém podnose – 1:0. V zápětí přišel ostrý centr Kafky, po kterém Pešek předskočil brankáře a poslal nás do dvoubrankového vedení – 2:0. Pro nás výbornou desetiminutovku zakončil ještě Razím, který po závaru dopravil balón do sítě - 3:0. To se naše hra uklidnila a Vroutek jakoby ztratil motivaci a hra se odehrávala na jejich polovině. Zhruba v 70. minutě se ale záhy dokázal vrátit do utkání, když dokázal potrestat chybu Károlyho, který podcenil balón u lajny a soupeř tak pohodlně zakončil. Poté hosty  ještě několikrát podržel brankář a Tatran si již výhru nenechal vzít a mohl tak slavit druhé jarní vítězství v poměru 3-1.

Podbořany : Vrbno 8:0

V závěrečném zápase podzimní části sezóny jsme přivítali celek Vrbno nad Lesy. Sestava: Florián- Razím (Beer), Károly, Harag, Bureš (Androvič)- Kadlec, Reiser (Janoušek), Bína (Wied), Kafka- Imríšek, Pešek. V zápase jsme chtěli udržet domácí neporazitelnost a do soupeře jsme se od začátku zakousli. Proměnili jsme hned první šanci, což nám hodně pomohlo, a potom v klidu kontrolovali hru a soupeře jsme k vážnějšímu ohrožení naší branky nepustili. Do poločasu jsme stihli dát pět gólů, o které se podělili Kafka 2x, Pešek 2x a Imríšek. Ve druhém poločase už naše hra nebyla tak kompaktní  a Vrbno jsme dorazili po standartních situacích, ve kterých uspěli oba stopeři ( Károly 2x, Harag). Celkový výsledek tedy 8:0 pro domáci ''borce''.

Lenešice:Podbořany 0:8

Základní sestava: Florián- Veselský(Androvič), Károly(Wied), Harag, Kůstka- Hurt, Kafka, Bína, Janoušek- Pešek(Razím), Beer(Kadlus). Utkání skončilo po našem špatném výkonu výhrou 0:8. Branky: Janoušek 2x, Bína 2x, Pešek 2x a Razím 2x.

Podbořany:Černčice 5:1

Předposlední domácí zápas jsme odehráli v hlubanském azylu s Černčicema. Nastoupili jsme v tomto složení: Florián- Král, Károly, Harag, Bureš- Bína, Reiser, Kadlec, Kafka- Veselský, Razím. V utkání jsme obdrželi branku jako první a poté jsme nebyli schopni využít některé stoprocentní šance a ujala se až hlavička Kafky. Poločasový stav tedy 1:1. Hned ze začátku se nám povedla kombinace po pravé straně hřiště a Bína se v zakončení nemýlil a vsítil vítěznou branku. Celkově jsme ve druhém poločase předvedli vylepšený výkon a zaslouženě soupeře přehráli 5:1. Poté ještě skórovali Pešek, Reiser a Razím.

Kryry: Podbořany 1:0

Toto již předem zmiňované utkání se odehrálo za sychravého podzimního počasí, ve kterém se nám příliš nedařilo, ale popořadě. Základní sestava: Hajný- Král, Károly, Harag, Bureš- Kadlec, Reiser, Bína, Kůstka- Imríšek, Kafka. Zápas měl od začátku výbornou atmosféru. Úvod byl z obou stran nervózní, ale časem jsme byli o trochu lepším týmem, i když jsme se nedokázali gólově prosadit. Několik skorošancí vyplynulo koncem poločasu v pokutový kop, který bohužel neproměnil Harag. Ve druhém poločase byli aktivnější domácí a vytvořili si více šancí a chvílema jsme nevěděli kam skočit. Rozhodčí potom dali výhodu PK také domácím a stím si bez problému poradil Síbek. Od této chvíle Kryry kontrolovaly hru a do větších šancích nás nepouštěly a na konci mohly slavit vítězství.

Podbořany : Kovářská

Dne 18.11. se zápas s Kovářskou neodehrál, protože soupeř nepřijel. Kontumační výsledek 3:0 a 3 body zůstaly doma na Tatraně. Takže po 9 kolech stále vedeme tabulku s plným počtem bodů a skórem 64:5.

Podbořany : Březenecká Chomutov 7:0
11.10. jsme doma přivítali Baník Březeneckou. Byl to zápas zatím dvou neporažených celků. Nastoupili jsme v sestavě: Hajný- Veselský, Károly, Harag, Bureš- Kadlec, Reiser, Bína, Kafka- Imríšek, Razím. Utkání bylo ze začátku velice nervózní a od obou týmů byly vidět četné nepřesnosti. Nás ale ''vysvobodil'' Kadlec, který svým prvním gólem za Tatran zajistil vedení 1:0. Poté začala stoupat tvrdost hostujících hráču, která vyvrcholila v některé dost tvrdé a nepochopitelné zákroky. Ale se říct, že od té doby jsme utkání měli pod kontrolou, i když naše hra postrádala lehkost a přesnost. Do poločasu jsme stihli přidat další dvě branky. Ve druhé půli jsme si ještě vylepšili skóre a začali jsme hrát o hodně lepší fotbal. Baník nám hrozil pouze z brejků. Utkání skončilo nakonec 7:0 a tři body zůstali doma. Tatran tak po 8 zápasech stále neporažen a navíc bez ztráty bodu!!

Podbořany : Březno 5:0

Sedmý zápas sezóny nás čekal doma proti Březnu. Tohoho soupeře jsme v předešlých dvou utkáních nedokázali porazit. Sestava: Hajný- Veselský, Károly, Harag, Bureš- Kadlec, Reiser, Bína, Kafka- Imríšek, Razím. V zápase nám pomohl brzký gól, který vstřelil Imríšek a který přidal ještě jednu branku. Dále se podařilo skórovat dvakrát Burešovi a jednu branku přidal Razím. Sečteno a podtrženo: Tatran - Březno 5:0 po poločase 3:0.

Tuchořice : Podbořany 1:3

Dne 29.9. jsme sehráli zápas v Tuchořicích. Výkop byl naplánován na 13:30. K tomuto zápasu necestovali Bureš (A tým) a kapitán Reiser. Naopak byl připraven navrátilec po zranění Pešek. Trenér zvolil pro toto utkání zcela nečekanou sestavu. V bráně se poprvé objevil Florián. Předním obraná čtveřice ve složení Veselský, Károly, Harag a Kůstka. Záložní řada dostála největších změn. Pouze na lavičce začal Bína a v sestavě se objevili: Hurt, Kadlec, Kafka a Janoušek. V útoku Imríšek s Razímem. Utkání ovlivnila již zhruba 15. minuta, když Imríšek dohrál souboj s domácím brankářem a oba dva se zranili. Imríšek tak vážně, že musel odstoupit z utkání a čekal ho přesun do žatecké nemocnice na šití. Nahradil ho Bína, který se postavil do středu zálohy a na hrot se vysunul Janoušek. Chvíli na to, musel střídat Kadlec a nastoupil Pešek. Asi po 25 minutách jsme obdrželi branku, když zůstal nepokrytý hráč na první tyči. Poté jsme si nedokázali vytvořit, až na standartní situace, žádné šance až přišla zhruba 40. minuta a Razím udeřil z brejku. Do kabin se šlo za stavu 1:1. Ve druhém poločase jsme byli aktivnější, ale opět jsme nedokázali proměnit 100% šance. Z vedení jsme se mohli radovat až zhruba v 70. minutě, když se z dorážky trefil Janoušek. A na závěr upravil konečné skóre ještě Pešek. Domácím se pak ještě podařilo, po chybě naší obrany, nastřelit břevno, ale na výsledku to už nic nezměnilo. S výkonem z tohoto zápasu nemůžeme být v žádném případě spokojeni, ale povinnost jsme splnili a přivezli tři body.

Podbořany - Spořice 20:0

Ve druhém domácím představení jsme přivítali soupeře 1.FC Spořice. Základní sestava: Hajný- Androvič, Károly, Harag,Bureš- Kadlec, Reiser, Bína, Kůstka- Imríšek, Razím. Utkání jsme měli od začátku do konce pod kontrolou a celý zápas se hrálo, až na dvě vyjímky, na jednu branku. Tomu také odpovídalo skóre 20:0 po poločase 11:0. I když naše hra nebyla úplně ideální a spoustu šancí jsme zahodili, tak můžeme být spokojeni. Tedy po pěti zápasech jsme na prvním místě s plným počtem 15 bodů a skóre 46:4!!!

Kyjice - Podbořany 1:10

Další utkání na soupeřově hřišti jsme sehráli v Kyjicích. Sestava: Hajný(Florián)- Androvič, Károly, Bureš,Kůstka- Kadlec, Reiser, Bína, Kafka- Imríšek,Veselský. Zápas probíhal v podobné režii jako předešlá utkání. Opět jsme si vytvářeli mnoho gólových příležitostí, které jsme nedokázali, jak je naším zvykem, využít. Silnou stránkou bylo znovu vysoké procentuální držení míče, z čehož pramenila jasná převaha a tlak na soupeřovu bránu. Postupem času jsme naše střelecké trápení pomalu, ale jistě, začali odbourávat a naše skóre se tak o něco navýšilo. Utkání jsme s přehledem vyhráli 1:10 (0:3) a připsali si do tabulky 3 body a tím jsme udrželi první příčku před rivalem z Kryr.

Podbořany - Žatec "B" 9:0

V premiéře na domácím hřišti jsme se představili 6.9. s žateckým béčkem. Sestava: Hajný- Král, Károly, Harag, Bureš- Kadlec, Bína, Reiser, Kafka- Veselský, Imríšek. Toto utkání se nám velice povedlo. Tatran vyhrál 9:0 po poločase 4:0. Goly: Imríšek 4x, Razím2x, Reiser, Bureš a Károly.

Po 3 kolech nám patří první příčka s plným počtem 9 bodů a výborným skore 16:3!!!

Vroutek - Podbořany 2:4

Náš druhý mistrovský zápas jsme odehráli ve Vroutku. Jako vždy byl tento zápas pro nás velice důležitý a měli jsme Vroutku co vracet. Tatran v sestavě: Hajný- Král, Károly, Harag, Kůstka- Kadlec, Reiser, Bína, Kafka- Veselský, Imríšek. Utkání začalo půl hodiny po plánovaném začátku v 10:30. Do utkáni jsme vstoupili opět velice vlažně. Ve druhé minutě si vybral svou slabší chvíli Hajný a neudržel na mokrém terénu slabou střelu zpoza vápna a balon mu vypadl přímo pod nohy dobíhajícího domácího útočníka. Tatran opět obdržel v zápase první branku! Poté jsme dokázali domácí zmáčknout, ale šance jsme nedokázali přetavit ve vyrovnání. Ujala se až nádherná střela Kafky v 36 minutě. Poločas skončil tedy remízou 1:1. V kabině bylo tentokráte velice rušno a koučové nebyli spokojeni s výsledkem ani předvedenou hrou. Trenér udělal jednu změnu: z útoku stáhl Veselského a nahradil ho Razím. Do druhého poločasu jsme vstoupili velice odhodlaně a chtěli jsme z Vroutku tentokráte tři body. Začátek druhého poločasu jsme měli pod svou taktovkou, ale přišla 54. minuta a brejková situace domácího týmu a po střele se balon povaloval po brankové čáře a domácí pomezní rozhodčí doporučil hlavnímu branku uznat. Tento gol nebo negol, teď už to rozebírat nebudu, vzbudil v našem týmu hodně emocí. Důležité bylo, že jsme v 66. minutě vsítili branku na 2:2. Domáci nevěděli po tom kam skočit a zbytečnými hrubými fauly a jinými prohřešky si dá se říct prohráli zápas. Zhruba od 75.minuty museli navíc dohrávat bez vyloučeného stopera a kapitána, který likvidačním faulem zastavil unikajícího Bínu. Od té doby jsme přebrali zcela kontrolu nad utkáním a dva goly po hezkých akcích vstřelil Razím. Tatran si tedy z Vroutku po zlepšeném výkonu ve druhém poločase odvezl 3 body a zůstal po dvou zápasech na hřištích soupeře neporažen!!

Klášterec - Podbořany 1:3

Dne 23.8. jsme zajížděli k prvnímu mistrovskému utkání sezony 08/09 na horkou půdu Klášterce. Tento tým minulé roky trávil v I.A třídě skupiny B.
Utkání začalo v 14:45. Do utkání jsme vstoupili velice aktivně a domácí jsme přehrávali kombinací po zemi. Přišla 8 minuta a hrubá chyba brankáře Hajného a náš tým obdržel branku. Ale to nás ještě více nakoplo a vypracovali jsme si golové šance. Regulérní gol nebyl uznán naší nové posile Imriškovi. Zhruba po 25 minutách hry zafungovala kombinace a z golu se radoval náš staronový kapitán Reiser. Do poločasu jsme ještě dokázali otočit skore, když se trefil Lukáš Imríšek. Poločas jsme tedy vyhráli 1:2. O přestávce v kabině nás trenér upozorňoval, abychom hráli pořád zodpovědně a hlavně nedostali vyrovnávací branku a naopak ještě jednu nejméně vstřelili. Po změně stran naše hra už nebyla tak ''učesaná'', ale hru jsme měli pod kontrolou a soupeře nepouštěli do šancí. Naopak ještě jednu branku přidal Harag. Poté neuspěli v šancích Bína a Kadlec. Hosté v závěru nastřelili ještě tyč Hajného branky. Utkání jsme tedy zvládli a z Klášterce přivezli první důležité tři body.

Tvorba webových stránek na WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek